Ruch do bezterminowego przedłużenia życia - ImmortalLife.info

Immortal Life
Human Destiny is to Eliminate Death

Home > Articles > Ruch do bezterminowego przedłużenia życia

Ruch do bezterminowego przedłużenia życia

Posted: Fri, August 23, 2013 | By: PolishZ prekursorów życia, na naszej drodze do ciemnej strony księżyca, pracujemy, aby pozbyć się zgonów. Kontynuujemy kopalnie egzystencji, pozornie nieograniczoną głębię. Jest dużo do stracenia, ofiary nadal się piętrzą. Uda nam się dotrzeć do naszych przodków, dla świata, dla każdego człowieka, dla wartości, do końca musimy zaakceptować ból. Nie ma powodu, aby myśleć choć przez chwilę , że śmierć może być korzystna zamiast życia. Kiedy staniemy wobec wyboru, nie powinno być tak trudno aby wreszcie wybrac życie. To jest Twoja szansa na zyskanie tylu doświadczeń egzystencji, jak ludzie którzy chcą wiedzieć, doświadczyć życia dłużej. 

Wielu ludzi jest zbyt leniwych, aby odpowiedzieć na to aby pozwolić aby ich życie zostało zabrane. Innymi słowy są tak nieodpowiedzialni, że robią wymówki, żeby nie musieć coś z tym zrobić. Nie tylko wymówki , ale będą one najbardziej śmieszne w rodzaju wymówek. Wiele z nich jest jakby ludzie zgubili się w lesie, a my powinniśmy im wskazać drogę wyjścia, zdecydować się czy możemy pomóc , czy nie. Ludzie mogą być odporni na tą parodię w myślach i błędnie zablokować ten rozsądek żeby zobaczyć jakim mitem jest śmierć i wierzę że dużo z nas wierzy w mity których nas nauczyli w szkole tego rozumienia mitu. Ale są też ludzie którzy WIEDZĄ że jest możliwość medyczna bezterminowego przedłużenia życia i jest taki ruch, taka organizacja do której należę – jeżeli ktoś/ któraś z was czuje się skłoniony/ skłoniona do tego, do bezterminowego przedłużania życia – co stopniowo staje się medycznie możliwe w laboratoriach na świecie, nie musicie robić nic więcej niż tylko jeżeli chcecie zapisać się lub informować ludzi o ruchu zwanym MILE – wystarczy wpisać adres internetowy themile.info (MILE). To ruch który potrzebuje tylko ludzi którzy chcą żyć dłużej.

Staramy się o wiele rzeczy, wiele razy, ale bez nacisku, na luzie. Ludzkość kontynuuje swoją pionierską podróż do wielkich nowych światów, chce umacniać swoją zdolność do zastępowania każdy wyzwania, jak wspinanie się na górę. Dla nas wyzwaniem jest utrzymanie status quo. Nasz zakres nie jest przekonanie że nasza wizja jest super jasna, ale nasz nowy sen jest rzeczywistością na końcu tego snu jest Mile. To będzie potrzebowało wysiłku całego świata – Ameryka, Anglia, Niemcy, Chile, Parawgaj, Rusja, Australia, Filipiny, Indie, Izrael, Kanada, Belgia, Kazakistan, Chiny, Portugalia, Włochy, Hiszpania, Francja, Irlandia już są w tym ruchu. Czas żeby Polska dołączyła – potrzebujemy długiego zdrowia i trzeba wysilić nasze umysły, żeby starsi ludzie w naszym kraju nie musieli cierpieć. Jesteśmy w Unii Europejskiej, nie musimy cierpieć bardziej niż inni tylko dlatego że nasza służba zdrowia ma tyle wad. Jest dużo ludzi którzy w krótkim czasie są w stanie doprowadzić nasz cel do realizacji na arenie światowej za czasu naszego życiu. Rozumiemy założenie MILE, możemy się dostać w miejsce, którego się nie spodziewaliśmy, ale jest to możliwe. 

Shang Xi - uhonorowanie długowieczność
Shang Xi - uhonorowanie długowieczność

Jedną z najważniejszych punktów w Mile, badanie i leczenie starzenia również mają już wielką przewagę. Udane badania nad chorobami, które są podobne, są już działające teorie badań które wyleczyły ludzi. Widzimy bez cienia wątpliwości, że mechanizmy te są mocowane, a nie magiczne ani nieziemskie. To jest rzeczywistość. Mamy nawet doskonałe programy naukowe żeby przyspieszyć ten proces żeby przyspieszyć to bardziej niż ludzie wierzą że to się stanie. Mamy dużo badań w komórkach macierzystych które pomagają zwalczyć raka, zwalczyć kobiece problemy, i promować młodość. Nasz harmonogram przyspiesza i to się staje coraz szybciej. Proszę sprawdzić artykuły w Angorze, Newsweeku, Wprost – pisano tam o tym już. Ruszamy się szybko i aktywnie zamiast poruszać się powoli i sporadycznie. Na początku, jest forum internetowe po angielsku Longecity (wystarczy wpisać w Google), są tam Polacy. Nie jest już za późno na żadnego z nas. MILE pomaga uświadomić ludziom na scenie światowej że pomożemy stworzyć i nasycić każdą możliwość do uzyskania bezterminowego przedłużenia życia z ludźmi władzy i zasobów, tak, że możemy zobaczyć realizację tego, co potrzebne, kluczowe dla zdrowia w naszym życiu. 

Ruchy są ważnym elementem krajobrazu ludzkości. Z prawa do pracy, do ruchów prospołecznych i wielu innych pojawiły się możliwości do wielu zbiorowych przedsięwzięć aby wpływać na zmiany w czasie kiedy coraz więcej osób potrzebowało skorzystać z tych doświadczeń. Ruch prospołeczny to platforma dla działania dla wizjonerów, ale przede wszystkim to jest w Twoich rękach. Ruch prowadzony jest przez każdego człowieka w ramach jego możliwości i potrzeba tylko kilka kroków aby powiedzieć lub napisać swoje zdanie. Ten ruch jest duży, naprawdę duży. Jest większy niż wszystkie inne razem wzięte. To jest nie tylko pragnieniem tego pokolenia, ale pragnieniem ostatnich kilku, i będzie kilka następnych pokoleń. To jest trudne ale o kilka, najpózniej dziesięć lat od dziś, to będzie rzeczywistość. Te osoby którymi chcemy być jest Transhuman. Ruch do bezterminowego przedłużenia życia jest tutaj, aby przyłączyć się lub pomóc na poziomie indywidualnym, poprzez projekty, najnowsze wiadomości, możliwości powodują nowe spostrzeżenia i poprzez pracę wielu wyspecjalizowanych organizacji uzyskujemy nowe możliwości. 

Powiedzcie innym o tych możliwościach, można działać na Internecie, roznosić ulotki lub zatrudnić ludzi do promocji bezterminowego przedłużenia życia. Nie ma żadnego przymusu aby dać coś na ten cel, aby poświęcić się na ruch do bezterminowego przedłużenia życia. Ale czyż nie warto kontynuować tej epickiej podróży człowieka, tak naprawdę sekretnie praśniętej przez tak wielu. Marzyć o istnieniu, to że można żyć na zawsze albo jak najdłużej i przesta myśleć o tej długiej, długiej liście zmarłych. Ustaw swój wzrok na przyszłość, wyobraz swoje życie, idz dalej, zagraj w Las Vegas i wygraj utrzymaj wzrok na nagrodzie i uwierz w nią, a dostaniesz, zostań w grze o życie.

Jeśli chcesz przeczytać o niej więcej i przekonać się o znaczeniu ruchu dla bezterminowego przedłużenia życia, a następnie przejść MILE = themile.info =mila to wpisz ten adres i pomoże nam osiągnąć cel 8 mln zwolenników od lipca 2017 roku. TO NAM POMOZE ŻYĆ JAK NAJDŁUŻEJ I ZDROWO Comments:


Leave a Comment:

Note We practice Buddhist Right Speech in our communication. All comments must be polite, friendly, and on topic.What color is a red fox?